Terrassvärmare Sunwind Tower Heater
4 649 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En elegant terrassvärmare med levande flambild. Tower Heater är inte bara en härlig värmekälla utan är också mycket dekorativ när det börjar skymma. Den är tillverkad i härdat glas och svartemaljerade stålplattor och har en sluten brännare. Levereras med tippskydd och tändsäkring dock utan regulator och slang. Förbrukar 382 g/t.
Varumärke
SunwindBeskrivning
En elegant terrassvärmare med levande flambild. Tower Heater är inte bara en härlig värmekälla utan är också mycket dekorativ när det börjar skymma. Den är tillverkad i härdat glas och svartemaljerade stålplattor och har en sluten brännare. Levereras med tippskydd och tändsäkring dock utan regulator och slang. Förbrukar 382 g/t.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 420130 |
| Effekt/prestanda | 4900 W |
| Färg | Sort |
| Diameter | 420 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Material | Herdet glass/Svartemaljerte stålplater |
| Produkttyp | Terrassevarmer |
| Vikt | 42 kg |
| Bredd | 420 mm |
| EAN-nr | 7028640014167 |
