Markisfäste Frico MB4040200
Se priset!
Välj variant
MB4040200
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Varumärke
FricoBeskrivning
Markisfäste för infravärmare med T-konsol, 200 mm.
OBS! Svart fäste, bilden visar vit!
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Produkttyp | Markisfäste |
| Längd | 250 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 60 mm |