Möbelskydd Varax
1 689 kr
1 329 krSpara 21 %Kampanj

Möbelskydd Varax
1 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VaraxBeskrivning
Skydd i beige från Varax för dina utemöbler.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 0299-5000 |
| Färg | Beige |
| Djup | 1400 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Produkttyp | Möbelskydd |
| Vikt | 2,3 kg |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Offentlig Miljö | Ja |

