Serveringsvagn Outfit 90x45 cm Utomhus
Rek. pris 1 848 kr
1 490 kr
1 108 krSpara 26 %Kampanj

90x45 cm Utomhus
1 108 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Serveringsvagn från Outfit. Försedd med hjul och en ram i svart aluminium. Vagnen är stabil och de stora hjulen gör att det är lätt att köra med den.
Varumärke
OutfitBeskrivning
Serveringsvagn från Outfit. Försedd med hjul och en ram i svart aluminium. Vagnen är stabil och de stora hjulen gör att det är lätt att köra med den.
Den är läcker att ha på terrassen, där du enkelt når till exempel dina drinkar eftersom det finns plats både på uppe och nere. Polywooden är gjord för att se ut som svart furu.
Polywood är ett träliknande material som tillverkas av återvunnen HDPE-plast främst från livsmedelsindustrin. HDPE-plast står för High Density Polyethylene, vilket är en extremt tålig plast. Polywood är tillverkat med ett UV-skydd som gör att materialet inte bleknar. Regelbunden rengöring utföras för hand. Vid behov med högtryckstvätt, men inte med högre tryck än 1,5 bar, trycket vid normal biltvätt.
Storlek
90 x 45 x 74 cm
Polywood är ett träliknande material som tillverkas av återvunnen HDPE-plast främst från livsmedelsindustrin. HDPE-plast står för High Density Polyethylene, vilket är en extremt tålig plast. Polywood är tillverkat med ett UV-skydd som gör att materialet inte bleknar. Regelbunden rengöring utföras för hand. Vid behov med högtryckstvätt, men inte med högre tryck än 1,5 bar, trycket vid normal biltvätt.
Storlek
90 x 45 x 74 cm
Recensioner
Ann-Charlotte GVerifierad köpare
för 1 år sedanStilren, enkel och praktisk i skiftande väder. Ett litet handtag på kortsidan som inte har hjul kunde vara praktiskt!
Susanna BVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra kvalitet och till ett bra pris!
Wilma KVerifierad köpare
för 1 år sedanÄr nöjd med produkten!
AndersVerifierad köpare
för 1 år sedanSmidig vid grillen. Bra med stora hjul lätt att flytta
Diana IVerifierad köpare
för 2 år sedanLätt att montera. Stabil men lätt att flytta på.
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 451112447 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 47991 |
| Material | Aluminium/polywood/plast |
| Serie | Outfit |
| Produkttyp | Serveringsvagn |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 900 mm |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 5709386479916 |





