Balkongbord Venture Home Marion Utomhus
1 399 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Balkongbordet Molda är det perfekta bordet för den lilla uteblatsen eller balkongen. Med sin stilrena design och enkla konstruktion fäller du enkelt ut eller ihop bordet vid behov!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Balkongbordet Molda är det perfekta bordet för den lilla uteblatsen eller balkongen. Med sin stilrena design och enkla konstruktion fäller du enkelt ut eller ihop bordet vid behov!
Dokument
Recensioner
Danny AVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar inte på ett tunt balkongräcke. Fick fästa det i en enstaka skruv o det blev sladdrigt, så skickade tillbaka.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2070-075 |
| Montering | Ja |
| Färg | Naturell |
| Höjd | 450 mm |
| Ben | Aluminium |
| Längd | 600 mm |
| Material | Akacia |
| Serie | Molda |
| Produkttyp | Balkongbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 480 mm |
| EAN-nr | 7350133232964 |









