Bänkbord Eden Wood Robust Lek
8 500 kr
7 649 krSpara 10 %Kampanjtom 17/5

Robust Lek
7 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Robust Lek har tillverkats i många år och är känd för sin goda kvalitet och stabilitet. Här kan de mindre barnen på förskola eller skola få utlopp för sin glädje och kreativitet
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Robust Lek har tillverkats i många år och är känd för sin goda kvalitet och stabilitet. Här kan de mindre barnen på förskola eller skola få utlopp för sin glädje och kreativitet
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 202210 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 58 cm |
| Längd | 1250 mm |
| Material | Plywood 18 mm utomhusbeständig /Varmgalvat stativ |
| Sitthöjd | 34 cm |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Bredd | 157 cm |
| Längd | 125 cm |
| EAN-nr | 7350107030602 |

