Bänkbord Venture Home Guniess Ihopfällbart Picknickbord med 6 Sittplatser
3 015 kr
2 695 krSpara 11 %Kampanj

Guniess Ihopfällbart Picknickbord med 6 Sittplatser
2 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera din trädgård inbjudande, charmig och praktiskt med den här matgrupp från serien Guniess!
Hela matgruppen är fällbar och inkluderar ett bord samt två bänkar, genomgående tillverkat i fir och svart stål. Perfekt för alla fikastunder i sommar och de praktiska funktionerna gör det enkelt att förflytta. Gör er redo för massa mysiga häng i trädgården!
Fördelar: Bänkbord Venture Home Guniess Ihopfällbart Picknickbord med 6 Sittplatser
- Fällbar för enkel förflyttning
- Tillverkad i hållbart stål och trä
- Rymmer upp till 6 personer
Fördelar: Bänkbord Venture Home Guniess Ihopfällbart Picknickbord med 6 Sittplatser
- Fällbar för enkel förflyttning
- Tillverkad i hållbart stål och trä
- Rymmer upp till 6 personer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9553-068 |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Material | Stål/Trä |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Gustav |
| Färg | Svart/Natur |
| Montering | Ja |
| Sittbredd | 250 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Längd | 600 mm |
| Höjd | 760 mm |
| Bredd | 2000 mm |
| Sitthöjd | 460 mm |
| EAN-nr | 7350107081277 |




















