Cafébord PLUS Café Utomhus
fr.3 101 kr
Se priset!
Välj variant

Café Utomhus
3 101 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Café är ett bord från PLUS med en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1270 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Cafébord |
| Bredd | 770 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Grå/Brun, Svart, Tryckimpregnerat |

