Cafébord Varax 403 Utomhus
fr.3 329 kr
fr.3 235 krSänkt pris!
Välj variant

403 Utomhus
3 235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord 403 från Varax är tillverkat av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädetaljer i furu.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Bord 403 från Varax är tillverkat av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädetaljer i furu.
Denna snygga retroklassiker från 60-talet i nyproduktion är hopfällbar.
Övrigt
- Vikt: 13,5 kg
- Höjd: 74 cm
- Bredd: 80 cm
- Längd: 120 cm
Övrigt
- Vikt: 13,5 kg
- Höjd: 74 cm
- Bredd: 80 cm
- Längd: 120 cm
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Retro |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Balkongbord |
| Bredd | 800 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Färg | Röd/Vit, Svart/Grå, Vit |
| Iläggsskiva | Nej |
