Cafébord Venture Home Bacong UtomhusSvart
1 305 kr
865 krSpara 34 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bacong - ett stilrent cafébord i tidlös svart kulör och nätt design. Tillverkat i svart stål som gör bordet lika praktiskt som tåligt. Den lätta vikten gör att bordet är enkelt att flytta och passar lika bra ute i trädgården som på den lilla balkongen. Den runda toppskivan och smala benen ger ett minimalistiskt intryck och passar perfekt för eftermiddagsfikan. Njut av sommarens härliga stunder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bacong - ett stilrent cafébord i tidlös svart kulör och nätt design. Tillverkat i svart stål som gör bordet lika praktiskt som tåligt. Den lätta vikten gör att bordet är enkelt att flytta och passar lika bra ute i trädgården som på den lilla balkongen. Den runda toppskivan och smala benen ger ett minimalistiskt intryck och passar perfekt för eftermiddagsfikan. Njut av sommarens härliga stunder!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6130-001 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Bacong |
| Produkttyp | Cafébord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Diameter | 60 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206979605 |



