Cafébord Venture Home Wheeler 120x70 cm
1 545 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cafébord Wheeler från Venture Home. Skapa en mysig känsla i trädgården med det tidlösa cafébordet Wheeler. Tillverkat i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafébord Wheeler från Venture Home. Skapa en mysig känsla i trädgården med det tidlösa cafébordet Wheeler. Tillverkat i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Mått
- Längd: 120 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
- Längd: 120 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 72 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1371-408 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Wheeler |
| Produkttyp | Cafébord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7350118410752 |



