Förlängningsbart Utebord Outfit 205/275x100 cm
fr.5 295 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

205/275x100 cm
5 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
OutfitBeskrivning
Trädgårdsbord från Outfit i aluminium och polywood. Kan förlängas från 205 cm till 275 cm.
Polywood är ett träliknande material som tillverkas av återvunnen HDPE-plast främst från livsmedelsindustrin. HDPE-plast står för High Density Polyethylene, vilket är en extremt tålig plast. Polywood är tillverkat med ett UV-skydd som gör att materialet inte bleknar. Regelbunden rengöring utföras för hand. Vid behov med högtryckstvätt, men inte med högre tryck än 1,5 bar, trycket vid normal biltvätt.
Recensioner
Annette YVerifierad köpare
för 3 år sedanDet är ett mycket fint och stabilt bord, snygg yta med ådring. Praktiskt att kunna ha iläggsskivan under bordsskivan. Jag trodde att bordet var dåligt målat när jag fick det, men jag blötte hela ytan med vattenslangen och borstade bordet med diskborsten, då förvann dammet. Fick bordet ganska omgående, så jag är väldigt nöjd
+ Snyggt och stabilt bord
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Outfit |
| Djup | 1000 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 2750 mm |
| Material | Aluminium/polywood |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matbord |
| Bredd | 1000 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Antikbrun, Grå, Ljusbrun, Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 48077, 48685, 621248, 629100 |
| Serie | Johan, Outfit |

