Loungebord Utomhus Eden Wood Ransvik Greige 77x138x55 cm Svensk Norrlandsfuru FSC
3 300 kr
2 805 krSpara 15 %Kampanj

Ransvik Greige 77x138x55 cm Svensk Norrlandsfuru FSC
2 805 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga loungemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga loungemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten.
Att köpa svenskt virke är hållbart då långa transporter undviks. Dessutom är alla skogar FSC certifierade.
Att alla loungesoffor är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Att alla loungesoffor är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0531-47 |
| Färg | Greige |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 1370 mm |
| Material | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Serie | Ransvik |
| Produkttyp | Loungebord |
| Bredd | 78 cm |
| Längd | 137 cm |










