Loungebord Venture Home Lina Avlastningsbord Utomhus i Stål
698 kr
Se priset!

Lina Avlastningsbord Utomhus i Stål
698 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lina passar perfekt både som ett avlastningsbord med en snygg inredningsdetalj på eller som extra bordsyta när det behövs. Ett modernt och praktiskt sidobord är precis vad din uteplats behöver. Matcha till din loungegrupp och du är redo för sommaren!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lina passar perfekt både som ett avlastningsbord med en snygg inredningsdetalj på eller som extra bordsyta när det behövs. Ett modernt och praktiskt sidobord är precis vad din uteplats behöver. Matcha till din loungegrupp och du är redo för sommaren!
Fördelar: Loungebord Venture Home Lina Avlastningsbord Utomhus i Stål
- Perfekt som extra bordsyta
- Modernt och praktiskt sidobord
- Passar utmärkt till din loungegrupp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2126-402 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 33 cm |
| Längd | 400 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Lina |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 40 cm |
| Längd | 40 cm |
| EAN-nr | 7350133233848 |





