Påbyggnad PLUS Basic Picknickbord 77 cm ReTex Utomhus
fr.1 649 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Basic Picknickbord 77 cm ReTex Utomhus
1 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Påbyggnad till PLUS Basic Picknickbord. Levereras omonterad. Inklusive bultar och muttrar för montering.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Påbyggnad till PLUS Basic Picknickbord. Levereras omonterad. Inklusive bultar och muttrar för montering.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bänk
- Längd: 77 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bänk
- Längd: 77 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Längd | 770 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Basic |
| Produkttyp | Bord/Bänk |
| Vikt | 12,5 kg |
| Bredd | 410 mm |
| Färg | Grå, Grön |
