Picknickbord PLUS Alpha 177 cm ReTex Utomhus
fr.10 923 kr
Se priset!
Välj variant

Alpha 177 cm ReTex Utomhus
10 923 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Alpha från PLUS. Levereras omonterad.
Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 76 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 24,5 cm
- Höjd: 45 cm
- Sittplatser: 6 (3 per bänk)
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 76 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 24,5 cm
- Höjd: 45 cm
- Sittplatser: 6 (3 per bänk)
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Alpha |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bord/Bänk |
| Färg | Grå, Grön |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Vikt | 142, 113,5, 142,1 kg |
| Bredd | 1610, 1850 mm |

