Picknickbord PLUS Basic 177cm ReTex Utomhus
fr.10 981 kr
Se priset!
Välj variant

Basic 177cm ReTex Utomhus
10 981 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic från PLUS. Levereras omonterad.
Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 78 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 78 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Grå, Grön |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Produkttyp | Bord/Bänk, Ryggstöd |
| Vikt | 119, 129 kg |
| Bredd | 1600, 1840 mm |

