Picknickbord PLUS Basic med Påbyggnad 260 cm Grön Utomhus
fr.10 359 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkbord Basic från PLUS. Fungicidbehandlad och grundmålad i grönt. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic från PLUS. Fungicidbehandlad och grundmålad i grönt. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Plankor
42x116 mm barrträ. Närmaste RAL 6009 - vattenbaserad.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 78 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
42x116 mm barrträ. Närmaste RAL 6009 - vattenbaserad.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 78 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Grön |
| Längd | 2600 mm |
| Material | Barrträ |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bord/Bänk |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Vikt | 82,6, 101,6 kg |
| Bredd | 1600, 1840 mm |
