Picknickbord PLUS Basic med Påbyggnad Utomhus
fr.8 164 kr
Se priset!
Välj variant

Basic med Påbyggnad Utomhus
8 164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Basic bord/bordset är tillverkat av en rå blandning av galvaniserat stål och träplankor, ReTex eller RePlast och ThermoWood®. En supersmart, praktisk och trendig möbel för trädgården, bakgården eller uteplatsen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Basic bord/bordset är tillverkat av en rå blandning av galvaniserat stål och träplankor, ReTex eller RePlast och ThermoWood®. En supersmart, praktisk och trendig möbel för trädgården, bakgården eller uteplatsen.
FSC är en oberoende, internationell medlemsorganisation som verkar för ett miljöanpassat, socialt ansvarstagande och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar. FSC är en förkortning av Forest Stewardship Council.
Plankor
42x116 mm
Bord
- Längd: 177 cm
- Bredd: 78 cm
- Höjd: 73 cm
Bänk
- Längd: 177 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram
30x50 mm varmgalvaniserade stål.
Plankor
42x116 mm
Bord
- Längd: 177 cm
- Bredd: 78 cm
- Höjd: 73 cm
Bänk
- Längd: 177 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram
30x50 mm varmgalvaniserade stål.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Certifiering | FSC 100% |
| Längd | 2600 mm |
| Material | Barrträ |
| Serie | Basic |
| Yta | ThermoWood |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkset |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Färg | Gyllenbrun, Teak |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Höjd | 730, 750 mm |
| Bredd | 1600, 1840 mm |

