Picknickbord PLUS Twist 204 cm ReTex UtomhusMed 2 ryggstöd, Grön
20 995 kr
17 463 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Utförande:
Med 2 ryggstöd

Twist 204 cm ReTex Utomhus
Med 2 ryggstöd, Grön
17 463 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord från PLUS. Levereras omonterad.
Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 118 cm
- Bredd: 118 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 118 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (45x45 mm)
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 118 cm
- Bredd: 118 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 118 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 45 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (45x45 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 187811-31 |
| Färg | Grön |
| Utförande | Med 2 ryggstöd |
| Längd | 2040 mm |
| Vikt | 167 kg |
| Bredd | 2270 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Twist |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Bänkbord |
| Antal Sittplatser | 8 |
| EAN-nr | 5703393739568 |


