Ryggstöd PLUS Classic Picknickbord 177 cm ReTex Utomhus
fr.1 759 kr
Se priset!
Välj variant

Classic Picknickbord 177 cm ReTex Utomhus
1 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ryggstöd till Classic Bänkbord från PLUS. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 34 cm
- Höjd: 36 cm
- Bredd: 32 mm.
Används till
- Bord/bänkset Classic
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 34 cm
- Höjd: 36 cm
- Bredd: 32 mm.
Används till
- Bord/bänkset Classic
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Ryggstöd |
| Vikt | 16,8 kg |
| Bredd | 74 mm |
| Färg | Grå, Grön |

