Ryggstöd PLUS Classic Picknickbord 177 cm ReTex UtomhusGrön
1 809 kr
1 759 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grön

Classic Picknickbord 177 cm ReTex Utomhus
Grön
1 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ryggstöd till Classic Bänkbord från PLUS. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 34 cm
- Höjd: 36 cm
- Bredd: 32 mm.
Används till
- Bord/bänkset Classic
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 34 cm
- Höjd: 36 cm
- Bredd: 32 mm.
Används till
- Bord/bänkset Classic
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185890-31 |
| Färg | Grön |
| Längd | 1770 mm |
| Vikt | 16,8 kg |
| Bredd | 74 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Classic |
| Typ | Ryggstöd |
| EAN-nr | 5703393739438 |

