Ryggstöd PLUS Picknickbord UtomhusGyllenbrun
1 519 kr
Se priset!

Picknickbord Utomhus
Gyllenbrun
1 519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med ett ryggstöd i ThermoWood® till ditt bord-/bänkset får du inte bara en avslappnad och ergonomiskt korrekt sittställning - du får också en vacker trädgårdsmöbel som inbjuder dig att sitta ner och koppla av under en längre tid. Översta brädan lutar för bättre komfort. Fungicidbehandlad. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med ett ryggstöd i ThermoWood® till ditt bord-/bänkset får du inte bara en avslappnad och ergonomiskt korrekt sittställning - du får också en vacker trädgårdsmöbel som inbjuder dig att sitta ner och koppla av under en längre tid. Översta brädan lutar för bättre komfort. Fungicidbehandlad. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Plankor
42x116 mm barrträd
Beslag
- Bredd: 4,5 cm
- Materialtjocklek: 10 mm
Används till
- Bord/bänkset Zigma
42x116 mm barrträd
Beslag
- Bredd: 4,5 cm
- Materialtjocklek: 10 mm
Används till
- Bord/bänkset Zigma
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185750-4 |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Gyllenbrun |
| Utförande | Gyllenbrun |
| Höjd | 410 mm |
| Längd | 1660 mm |
| Material | Barrträ |
| Serie | Zigma |
| Yta | ThermoWood |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Ryggstöd |
| Bredd | 52 mm |
| EAN-nr | 5703393744890 |
