Ryggstöd PLUS till Picknickbord 118 cm ReTex UtomhusGrön
1 409 kr
Se priset!

till Picknickbord 118 cm ReTex Utomhus
Grön
1 409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ryggstöd till PLUS Picknickbord. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 30 cm
- Höjd: 33,7 cm
- Bredd: 4 cm
- Materialtjocklek: 1 cm
Används till
- Bord/bänkset Alpha
- Bord/bänkset Twist
- Bord/bänkset Picnic
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 30 cm
- Höjd: 33,7 cm
- Bredd: 4 cm
- Materialtjocklek: 1 cm
Används till
- Bord/bänkset Alpha
- Bord/bänkset Twist
- Bord/bänkset Picnic
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185880-31 |
| Färg | Grön |
| Längd | 1180 mm |
| Vikt | 11,3 kg |
| Bredd | 52 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Produkttyp | Ryggstöd |
| EAN-nr | 5703393739421 |

