Ryggstöd PLUS till Picknickbord 177 cm ReTex Utomhus
fr.1 519 kr
Se priset!
Välj variant

till Picknickbord 177 cm ReTex Utomhus
1 519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ryggstöd till PLUS Picknickbord. Levereras omonterad. Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 30 cm
- Höjd: 33,7 cm
- Bredd: 4 cm
- Materialtjocklek: 1 cm
Används till
- Bord/bänkset Alpha
- Bord/bänkset Basic
- Bord/bänkset Wega
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Beslag
- Längd: 30 cm
- Höjd: 33,7 cm
- Bredd: 4 cm
- Materialtjocklek: 1 cm
Används till
- Bord/bänkset Alpha
- Bord/bänkset Basic
- Bord/bänkset Wega
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Plank |
| Produkttyp | Ryggstöd |
| Vikt | 14,3 kg |
| Bredd | 52 mm |
| Färg | Grå, Grön |

