Sidobord Eden Wood Mölle Träbord UteGrön
2 650 kr
2 249 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grön

Mölle Träbord Ute
Grön
2 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga utemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten. Att alla möbler är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga utemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten. Att alla möbler är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood.
Att köpa svenskt virke är hållbart då långa transporter undviks. Dessutom är alla skogar FSC certifierade.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0702-11 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 55 cm |
| Bredd | 49 cm |
| Material | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Serie | Mölle |
| Typ | Sidobord |
