Sidobord Venture Home Clarin Utomhus
fr.585 kr
fr.551 krSänkt pris!
Välj variant

Clarin Utomhus
551 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Clarin - det perfekta fikabordet till sommarens lediga stunder! Det här nätta sidobordet i svart stål har en kvadratisk toppskiva och stilrent smala ben som följsamt möter ett handtag i toppen gjort av dekorativ teak. Den minimalistiska och Skandinaviska designen ger dig ett utmärkt sidobord som står sig över tid. Gör dig redo för sommarens uteliv!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Clarin - det perfekta fikabordet till sommarens lediga stunder! Det här nätta sidobordet i svart stål har en kvadratisk toppskiva och stilrent smala ben som följsamt möter ett handtag i toppen gjort av dekorativ teak. Den minimalistiska och Skandinaviska designen ger dig ett utmärkt sidobord som står sig över tid. Gör dig redo för sommarens uteliv!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Höjd | 58,5 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Stål, Teak |
| Serie | Clarin |
| Produkttyp | Sidobord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 45 cm |
| Färg | Beige, Svart |
