Sidobord Venture Home Lina Utomhus
fr.1 019 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord Lina från Venture Home. Sidobord i en vacker och tidlös utformad design. Både stomme och toppskiva är i stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Lina från Venture Home. Sidobord i en vacker och tidlös utformad design. Både stomme och toppskiva är i stål. Enklare montering krävs.
Mått
- Diameter: 40 cm
- Höjd: 33 cm
- Vikt: 120 kg
- Diameter: 40 cm
- Höjd: 33 cm
- Vikt: 120 kg
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 400 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Lina |
| Produkttyp | Sidobord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 400 mm |
| Färg | Rosa, Svart |
