Sidobord Venture Home Mexico UtomhusSvart
2 075 kr
1 101 krSpara 47 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9295-408 |
| Färg | Svart |
| Tjocklek | 25 mm |
| Längd | 420 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 420 mm |
| Ställbar | Nej |
| Produkttyp | Sidobord |
| Material | Teak/Aluminium |
| Form bord | Kvadratisk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Mexico |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7350107082045 |
















