Soffbord Venture Home Copacabana UtomhusVit
2 845 kr
1 995 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bord från Venture Home med aluminiumben och skiva av sprayglass.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9385-400 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 730 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Längd | 1230 mm |
| Tjocklek | 50 mm |
| Vikt | 17,4 kg |
| Bredd | 1230 mm |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Sprayglas |
| Serie | Copacabana |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107082205 |




