Soffbord Venture Home Everton Utomhus
3 249 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Everton från Venture Home. Soffbord i en vacker och tidlös utformad design. Både stomme och toppskiva är i stålborstad akacia. Enklare montering krävs. Max vikt: 80 kg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Everton från Venture Home. Soffbord i en vacker och tidlös utformad design. Både stomme och toppskiva är i stålborstad akacia. Enklare montering krävs. Max vikt: 80 kg.
Mått
- Längd: 60 cm
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 30 cm
- Längd: 60 cm
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 30 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1205-072 |
| Färg | Akacia |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 600 mm |
| Material | Akacia |
| Serie | Everton |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7350118411391 |




