Soffbord Venture Home Philippa
1 429 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9609-075 |
| Montering | Ja |
| Färg | Akacia |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 500 mm |
| Material | Akacia |
| Serie | Philippa |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107080737 |





