Utebord Comfort Garden Bahamas med Hylla Svart
Rek. pris 3 599 kr
1 799 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bygg din egen drömgrupp eller komplettera din nuvarande grupp med ett bord. Bordet har toppskiva i härdat glas samt underhylla för praktiskt förvaring. Denna modul passar bl.a. till Melbourne, Maldiverna och Samet loungegrupper från Comfort Garden.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Bygg din egen drömgrupp eller komplettera din nuvarande grupp med ett bord. Bordet har toppskiva i härdat glas samt underhylla för praktiskt förvaring. Denna modul passar bl.a. till Melbourne, Maldiverna och Samet loungegrupper från Comfort Garden.
Konstrotting
Konstrotting är ett tåligt och slitstarkt material som kräver minimalt med underhåll. Comfort Garden använder material av hög kvalitet inifrån och ut och kan därmed erbjuda konstrottingsmöbler som klarar att stå ute året runt i vårt nordiska klimat. Vi rekommenderar att du använder möbelskydd när utemöblerna inte används, så slipper du onödigt slitage.
Konstrotting är ett tåligt och slitstarkt material som kräver minimalt med underhåll. Comfort Garden använder material av hög kvalitet inifrån och ut och kan därmed erbjuda konstrottingsmöbler som klarar att stå ute året runt i vårt nordiska klimat. Vi rekommenderar att du använder möbelskydd när utemöblerna inte används, så slipper du onödigt slitage.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 514264 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 440 mm |
| Ben | Aluminium |
| Längd | 1130 mm |
| Material | Konstrotting/Glas/Aluminium |
| Serie | Bahamas |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Loungebord |
| Bredd | 580 mm |
| Hopfällbar | Nej |






