Utebord Comfort Garden James
Rek. pris 3 599 kr
fr.1 799 kr
Se priset!
Välj variant

James
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Matbord James från Comfort Garden är ett stilren matbord i konstrotting med en glasskiva.
Övrigt
- Maxvikt: 60 kg
- Montering krävs: Ja
- Höjd till bordsskiva: 62 cm
- Mått mellan långsidans ben vid bordsskiva: 97 cm
- Mått mellan kortsidans ben vid bordsskiva: 66 cm
- Maxvikt: 60 kg
- Montering krävs: Ja
- Höjd till bordsskiva: 62 cm
- Mått mellan långsidans ben vid bordsskiva: 97 cm
- Mått mellan kortsidans ben vid bordsskiva: 66 cm
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Kollektion | Comfort |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 670 mm |
| Längd | 1450 mm |
| Serie | James |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matbord |
| Bredd | 850 mm |
| Färg | Grå, Svart |
| Material | Konstrotting/Glas/Aluminium, Konstrotting/Glas/Stål |
| Montering | Ja |
| Hopfällbar | Nej |

