Utebord Comfort Garden JamesSand/Glas
Rek. pris 3 599 kr
1 625 kr
Se priset!

James
Sand/Glas
1 625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Höjd till bordsskiva: 62 cm
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 579695 |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Sand |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 670 mm |
| Ben | Aluminium |
| Längd | 1450 mm |
| Material | Konstrotting/Glas/Aluminium |
| Serie | James |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Matbord |
| Bredd | 850 mm |
| Utförande | Glas |
| Hopfällbar | Nej |




