Utebord Eden Wood Stella
fr.4 749 kr
fr.4 269 krSpara 10 %Kampanjtom 17/5
Välj variant

Stella
4 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Stella bord är tillverkat i stål och svensk kärnfuru från Norrland, FSC ®-märkt.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 1800 mm |
| Material | Norrlandsfuru FSC /Varmgalvat stativ |
| Serie | Stella |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Bredd | 75 cm |
| Längd | 180 cm |
| Färg | Brun, Svart |

