Utebord Eden Wood Wilma Ø120 cm
8 100 kr
6 885 krSpara 15 %Kampanjtom 17/5

Wilma Ø120 cm
6 885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Eden Wood Wilma 120 cm Brun/Svart har en klassisk design med raka brädor och ett kraftigt bordsstativ som är elförzinkat och pulverlackerat för bästa hållbarhet. Bordet är lätt att montera isär.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Bord Eden Wood Wilma 120 cm Brun/Svart har en klassisk design med raka brädor och ett kraftigt bordsstativ som är elförzinkat och pulverlackerat för bästa hållbarhet. Bordet är lätt att montera isär.
Skötselråd
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 4073-68 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Furu |
| Serie | Wilma |
| Produkttyp | Bord |
| Bredd | 1200 mm |
| Längd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7350107035188 |

