Utebord ENVY DESIGN Pesetos Ø70H35 cmBrun
741 kr
590 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Runt bord från ENVY DESIGN med en stilren modern design i industriell tappning.
Funktionellt loungebord i mattlackad metall som passar till de flesta soffor, stolar och fåtöljer. Paras gärna ihop med bord i samma serie för att skapa dynamik med olika höjder och storlekar. För stabilitet kan fötterna justeras med hjälp av skruvar på benen. Mått: Ø70 x H35 cm.
Recensioner
Hanna OVerifierad köpare
för 0 månader sedanHåller inte alls den kvaliteten man förväntat sig, benen var ojämna och sneda.
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 452019977 |
| Färg | Brun |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51965 |
| Material | Stål |
| Serie | Pesetos |
| Produkttyp | Soffbord |
| Diameter | 70 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 700 mm |
| Längd | 70 cm |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rund |
| EAN-nr | 5709386519650 |

