Utebord House Nordic Oviedo
2 305 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-31
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matbord från House Nordic i teak. Ø70x75cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 7501100 |
| Montering | Nej |
| Färg | Teak |
| Diameter | 70 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 70 cm |
| Material | Teak |
| Serie | Oviedo |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 5713917015283 |





