Utebord LifestyleGarden Portals Light 95x95 cm
5 440 kr
2 550 krSpara 53 %Kampanjtom 17/5

Portals Light 95x95 cm
2 550 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lågt matbord från LifestyleGarden. Med plats för 4-6 personer. Tillverkat i aluminium och bordsskivan i FSC-certifierad teak. Slipad finish i vit. Applicera trätätare för en längre livslängd på dina teakmöbler.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Lågt matbord från LifestyleGarden. Med plats för 4-6 personer. Tillverkat i aluminium och bordsskivan i FSC-certifierad teak. Slipad finish i vit. Applicera trätätare för en längre livslängd på dina teakmöbler.
Portals Light-sortimentet kännetecknas av ergonomiska linjer och unika former som har skapats utan att man gett avkall på stabilitet och styrka. Indonesisk FSC-certifierad teak ger en traditionell touch och kuddarna i högkvalitativt olefintyg erbjuder komfort och en modern känsla.
Oavsett om du använder modulsoffan för att skapa en stilig matplats eller utforskar de olika möjligheterna som soffan erbjuder - ger detta sortiment din uteplats en klassisk och modern touch.
Oavsett om du använder modulsoffan för att skapa en stilig matplats eller utforskar de olika möjligheterna som soffan erbjuder - ger detta sortiment din uteplats en klassisk och modern touch.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41304 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 949,5 mm |
| Längd | 95,3 cm |
| Material | Aluminum/Teak |
| Serie | Portals Light |
| Produkttyp | Matbord |
| Bredd | 953 mm |
| Längd | 953 mm |

