Utebord LifestyleGarden Urbanite 160 cm
Rek. pris 6 229 kr
3 990 kr
Se priset!

Urbanite 160 cm
3 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord LifestyleGarden Urbanite 160 cm är ett rektangulärt bord kombinerat med Duraboard-skiva (tålig mot repor och fläckar) och rostfria aluminiumramar. 100% underhållsfri. Bra för 4-6 personer.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Matbord LifestyleGarden Urbanite 160 cm är ett rektangulärt bord kombinerat med Duraboard-skiva (tålig mot repor och fläckar) och rostfria aluminiumramar. 100% underhållsfri. Bra för 4-6 personer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41434 |
| Montering | Ja |
| Färg | Beige |
| Höjd | 75 mm |
| Längd | 90 mm |
| Material | ALU/Duraboard |
| Serie | Urbanite |
| Produkttyp | Matbord |
| Bredd | 160 mm |
| EAN-nr | 5705820382217 |


















