Utebord-/Bänkset PLUS Thermowood
6 019 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-04
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Låt det klassiska bords-/bänksetet i ThermoWood® bli inramningen för många härliga stunder i trädgården eller på terrassen. Setet är perfekt för både privata trädgårdar och offentliga utrymmen där det måste finnas plats för många.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Låt det klassiska bords-/bänksetet i ThermoWood® bli inramningen för många härliga stunder i trädgården eller på terrassen. Setet är perfekt för både privata trädgårdar och offentliga utrymmen där det måste finnas plats för många.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18550-4 |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Gyllenbrun |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Förlängningsbart | Ja |
| Höjd | 710 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Trä/Stål |
| Yta | ThermoWood |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkset |
| Vikt | 62 kg |
| Bredd | 1550 mm |
| EAN-nr | 5703393744814 |
