Utebord Outfit Willy Förlängningsbart Trädgårdsbord i Svart Aluminium/Polywood
6 085 kr
3 795 krSpara 38 %Kampanj

Willy Förlängningsbart Trädgårdsbord i Svart Aluminium/Polywood
3 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdsbord Outfit Willy Förlängningsbart är ett snyggt bord för uteplats eller uterum med en utdragbar polywoodskiva.
Varumärke
OutfitBeskrivning
Trädgårdsbord Outfit Willy Förlängningsbart är ett snyggt bord för uteplats eller uterum med en utdragbar polywoodskiva.
Detta trädgårdsbord har en bordsskiva i polywood i träimitation. Bordet kan dras ut och förlängas vilket gör det perfekt för sommarens grillkvällar och fester. Bordet har ben i underhållsfritt aluminium vilket också gör det lätt att flytta samtidigt som det är stabilt.
Fördelar: Utebord Outfit Willy Förlängningsbart Trädgårdsbord i Svart Aluminium/Polywood
- Förlängningsbart för flexibilitet
- Underhållsfritt aluminiummaterial
- Lätt att flytta men stabilt
Fördelar: Utebord Outfit Willy Förlängningsbart Trädgårdsbord i Svart Aluminium/Polywood
- Förlängningsbart för flexibilitet
- Underhållsfritt aluminiummaterial
- Lätt att flytta men stabilt
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 451772108 |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | 1 |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 2870 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 623438 |
| Material | Aluminium/Polywood |
| Serie | Willy |
| Bredd | 950 mm |
| Ställbar | Nej |
| Mått | 230-287 x 95 cm |
| EAN-nr | 5701390401792 |




