Utebord PLUS Country
fr.3 821 kr
Se priset!
Välj variant

Country
3 821 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Country är en stilfullserie utemöbler med målade kraftfulla plank.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 720 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Country |
| Form bord | Rektangulär |
| Vikt | 38,5 kg |
| Bredd | 750 mm |
| Träslag | Furu |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Gråbrun, Svart, Teak |

