Utebord PLUS CountryGråbrun
3 844 kr
Sänkt pris!
Vald variant
Färg:
Gråbrun

Country
Gråbrun
3 844 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Country är en stilfullserie utemöbler med målade kraftfulla plank.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18790-18 |
| Färg | Gråbrun |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Vikt | 38,5 kg |
| Bredd | 750 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Country |
| Form bord | Rektangulär |
| Träslag | Furu |
| EAN-nr | 5703393732989 |





