Utebord Venture Home Break 150x90 cmSvart
3 615 kr
2 154 krSpara 40 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Break är Venture Homes rektangulära matbord för utomhusbruk där bordets behagliga kulörer ger en varm och inbjudande känsla. Den raka, genomtänkta helhetsdesignen skapar ett luftigt och modernt intryck till uteplatsen. Här får du ett neutralt och charmigt matbord som passar in i de flesta hem och hushåll - fungerar utmärkt både ute i trädgården och i uterummet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Break är Venture Homes rektangulära matbord för utomhusbruk där bordets behagliga kulörer ger en varm och inbjudande känsla. Den raka, genomtänkta helhetsdesignen skapar ett luftigt och modernt intryck till uteplatsen. Här får du ett neutralt och charmigt matbord som passar in i de flesta hem och hushåll - fungerar utmärkt både ute i trädgården och i uterummet!
Matbordet har en bordsskiva i plywood och underrede i aluminium.
Skötselråd:
Utemöbler i aluminium och rostfritt stål bör rengöras regelbundet med vatten och mild tvål. Skölj alltid noggrant med rikligt med vatten, något som blir extra viktigt om möblerna är placerade på ett havsnära avstånd där salt kan transporteras via luften.
Skötselråd:
Utemöbler i aluminium och rostfritt stål bör rengöras regelbundet med vatten och mild tvål. Skölj alltid noggrant med rikligt med vatten, något som blir extra viktigt om möblerna är placerade på ett havsnära avstånd där salt kan transporteras via luften.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1025-408 |
| Färg | Svart |
| Material | Aintwood/Aluminium |
| Produkttyp | Matbord |
| Djup | 73,5 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 1500 mm |
| Bredd | 90 cm |
| Serie | Break |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118411650 |






