Utebord Venture Home Cane
3 899 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett dekorativt soffbord med en genomtänkt design i bambu, ett härligt material som både är klassiskt och trendsäkert!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett dekorativt soffbord med en genomtänkt design i bambu, ett härligt material som både är klassiskt och trendsäkert!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2024-6010 |
| Montering | Nej |
| Färg | Naturell |
| Djup | 900 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Material | Rotting |
| Max Belastning | 120 Kg |
| Serie | Cosmos |
| Produkttyp | Soffbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Vattentät | Ja |
| EAN-nr | 7350133232711 |



