Utebord Venture Home Cruz
6 385 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Cruz från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i akacia och ett underrede i stål. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Cruz från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i akacia och ett underrede i stål. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner.
Mått
- Längd: 140 cm
- Höjd: 76 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1451-408 |
| Färg | Teak/Svart |
| Diameter | 1400 mm |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 1400 mm |
| Material | Akacia/Stål |
| Serie | Cruz |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118410820 |







