Utebord Venture Home Dewitt
13 589 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Dewitt från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i akacia och ett underrede i stål. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Dewitt från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i akacia och ett underrede i stål. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Mått
- Längd: 250 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Längd: 250 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1384-408 |
| Färg | Teak/Svart |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 2500 mm |
| Material | Akacia/Stål |
| Serie | Dewitt |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7350118410837 |





