Utebord Venture Home Erica
7 109 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Erica från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i akacia. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Erica från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i akacia. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Mått
- Längd: 100 cm
- Bredd: 214 cm
- Höjd: 76 cm
- Längd: 100 cm
- Bredd: 214 cm
- Höjd: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1203-072 |
| Färg | Akacia |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Akacia |
| Serie | Erica |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2140 mm |
| EAN-nr | 7350118411360 |



